• Retro Collection laureatem Teraz Polska
  • Konkurs DesignAwards 3
  • SuperPromo Jawor-Parkiet 2021
  • 30 lat Jawor-Parkiet
  • Nowy katalog podłóg drewnianych Jawor-Parkiet
  • Profesjonalna chemia do montażu podłóg Jawor-Parkiet
  • Nowy aranżator podłóg
  • DigiFloors Jawor-Parkiet
  • Architekci Jawor-Parkiet
  • Nowe kolory Color Inspiration
  • BIM Jawor-Parkiet

Kariera

Praca jak dąb

Jawor-Parkiet to 30 lat tradycji. Jesteśmy jednym z największych producentów gotowych, dwuwarstwowych podłóg drewnianych w Polsce. Nasza siedziba mieści się w Nowym Mieście Lubawskim, a sieć sprzedaży obejmuje całą Polskę. Na terenie kraju posiadamy ponad 250 partnerskich punktów sprzedaży i osiem salonów sprzedaży Jawor-Parkiet, które oferują kompleksową ofertę naszych podłóg i profesjonalne doradztwo. Podłogi Jawor-Parkiet znane są także w Europie, Azji czy Stanach Zjednoczonych. Posiadamy sieć dystrybucyjną m.in. w Niemczech, Włoszech, Chinach, Szwajcarii czy Gruzji.

Jawor-Parkiet z godłem TERAZ-POLSKA

Jesteśmy dumni, że w 2020 r. marka Jawor-Parkiet otrzymała godło Teraz Polska. Jesteśmy jedyną firmą z branży podogowej, która otrzymała to prestiżowe wyróznienie! Uznanie zyskały walory jakościowe, technologiczne i jakościowe naszych podłóg. Tytuł ten potwierdza ich siłę rynkową, a także wysoką rozpoznawalność oraz sukces rynkowy. Godło motywuje nas jeszcze bardziej do rozwoju marki w Polsce oraz budowania jej siły na zagranicznych rynkach. Dbając o najlepszy design i niezawodność naszych produktów będziemy nadal dokładać starań, by z godnością reprezentować dobre polskie rzemiosło na świecie. Ta nagroda to sukces całego zespołu.

Liczy się pasja

Posiadamy bardzo nowoczesne hale produkcyjne, które pozwalają nam utrzymywać wysoką wydajność i najlepszą jakość. Jednak bez zespołu profesjonalistów, lojalnych i doświadczonych pracowników nasza firma nie miałaby racji bytu. Jawor-Parkiet tworzy zespół blisko 250 pracowników. Każdego dni to oni, w dziale produkcji, handlu i marketingu, dokładają starań, by podłogi Jawor-Parkiet produkowane były z największą dbałością o detale. Każdy z naszych pracowników ma swój udział w realizacji marzeń naszych klientów o pięknych i unikalnych wnętrzach.

Dlatego do naszego zespołu stale poszukujemy osób, które z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Gwarantujemy stabilną pracę i dobre warunki zatrudnienia. Dbamy o rozwój firmy i nowoczesny sprzęt, bo to skutkuje nie tylko wysoką jakością naszych produktów, ale także komfortowymi warunkami pracy.

 

PREMIA NA START Przyjdź do nas ze znajomymi:


Dobra atmosfera pracy zawsze ma znaczenie. Jeśli więc masz znajomych, z którymi wspólnie chcielibyście rozpocząć pracę w Jawor-Parkiet, zgłoście się do działu kadr lub prześlijcie wspólnie zgłoszenie na adres: rekrutacja@jawor-parkiet.pl , a każda z zatrudnionych osób dostanie PREMIĘ NA START. Wystarczą trzy osoby, by otrzymać dodatek do wynagrodzenia w kwocie 200 zł netto przez okres trzech pierwszych miesięcy pracy (Warunkiem otrzymania premii jest 100 proc. frekwencja w pracy, tj. średnio 168 godz./mies. Premia zostanie wypłacona za cały okres po przepracowaniu 3 miesięcy.)


Zobacz, na co możesz u nas liczyć:

1) najlepsze w okolicy warunki finansowe

2) stabilne warunki zatrudnienia

3) nowoczesne hale produkcyjne i narzędzia niezbędne do pracy

4) szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków

5) pracę w doświadczonym zespole

6) możliwość kreowania ścieżki własnego rozwoju

 

Obecnie w firmie Jawor-Parkiet prowadzona jest rekrutacja na poniższe stanowiska. Zachęcamy do aplikowania. Skontakujemy się z wybranymi kandydatami.

 

 

 

 

 

Kierownik zakupu surowca

Wymagania:

- wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu logistyki lub branży drzewnej
- doświadczenie min 1 rok na podobnym stanowisku w firmie branży produkcyjnej
- biegła umiejętność obsługi pakietu MS Office
- umiejętność prowadzenia dokumentacji magazynowej
- wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
- dobra organizacja pracy i dokładność
- samodzielność w działaniu i odporność na stres.

 

Mechanik

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie techniczne
- mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
- wiedza z zakresu automatyki budowy maszyn
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

 

Operator maszyn stolarskich

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
- dokładność, dbałość o szczegóły

 

Mistrz zmianowy

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- mile widziana znajomość branży drzewnej
- samodzielność i inicjatywa
- umiejętność zarządzania pracą zespołu
- komunikatywność

 

 

 

 

 

 

Jak się do nas zgłosić?

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o składanie CV (mile widziane wraz z listem motywacyjnym) i zgodą na przetwarzanie danych osobowych osobiście, w sekretariacie firmy (ul. Grunwaldzka 87, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie) lub mailowo, na adres: rekrutacja@jawor-parkiet.pl (w tytule maila konieczne jest podanie nazwy stanowiska).


Facebook LinkedIn Twitter

Zamów próbki podłóg Jawor-Parkiet
Zamów pielęgnaty do podłóg Jawor-Parkiet
fancybox end -->